Reeksinformatie 1e Afdeling seizoen 2019 - 2020

Ploegnaam: VK Bruggeman
​​​​​​​Stamnummer: 1002
​​​​​​​Terreinligging: Zeestraat 10 - Plaats: 9060 Zelzate
Contactpersoon: De Coninck Lorenzo
GSM: 0471/54.13.25    
Email: lorenzo_de_coninck@hotmail.com
Ploegnaam: SV Bakkerei
Stamnummer: 1003
Terreinligging: Stroomstraat 8 - Plaats 9968 Assenede
Contactpersoon: Vandenbroeck Gert-Jan
GSM: 0473/28.75.88   
Email: Gert-jan.vdb@telenet.be


Ploegnaam: FC Lovendegem
Stamnummer: 1004 
   
Terreinligging: Neerstraat 43 - Plaats: 9921 Lievegem 
Contactpersoon: Sergeant Bjorn
GSM: 0498/33.90.91   
Email: bjorn.sergeant@gmail.com
Ploegnaam: Plaza Café
Stamnummer: 1006 
Terreinligging: Kapellestraat 77 - Plaats: 9940 Evergem
Contactpersoon: De Somvielle Nicolas
GSM: 0473/39.06.12    
Email: nicolas.de-somvielle@unilever.com


Ploegnaam: Roal Benti
Stamnummer: 1007
 
   
Terreinligging: Gravenstraat - Plaats: 9982 Bassevelde-Bentille
Contactpersoon: Dauwe Frank
GSM: 0498/30.47.90   
Email: dauwefrank@gmail.com
Ploegnaam: VK Flamingo's
Stamnummer: 1010
    
Terreinligging: Sportstraat 3 - Plaats: 9950 Lievegem
Contactpersoon: Arens Kenneth
GSM: 0479/60.93.59    
Email: vkflamingos@gmail.com


Ploegnaam: FC Metro
Stamnummer: 1011
    
Terreinligging: Sportstraat 3 - Plaats: 9950 Lievegem
Contactpersoon: De Bie Sander
GSM: 0497/78.17.29    
Email: bie_stfu@hotmail.com
Ploegnaam: FC Retro  
Stamnummer: 1012
  
Terreinligging: Verbroederingslaan 1 - Plaats: 9060 Zelzate
Contactpersoon: Abdelli Karim
GSM: 0486/16.05.59    
Email: karim_2810@hotmail.com


Ploegnaam: VK Matroosje 
Stamnummer: 1014 
 
 
Terreinligging: Stroomstraat 8 - Plaats 9968 Assenede
Contactpersoon: Dweezil Verstraete
GSM: 0471/42.86.03   
Email: dweezilverstraete@icloud.com
Ploegnaam: Sambaboys
Stamnummer: 1017
Terreinligging: Hogeweg (St.Bernadettestr.184) - Plaats: 9000 Gent
Contactpersoon: Genetello Andy
GSM: 0486/44.86.85    
Email: Andy.genetello@gmail.com


Ploegnaam: FC De Ploeg
Stamnummer: 1018
    
Terreinligging: Sportstraat 3 - Plaats: 9950 Lievegem
Contactpersoon: Mussche Luc
GSM: 0495/43.28.51
Email: luc.mussche@gmail.be
Ploegnaam: VK Tzawezijn
Stamnummer: 1020
Terreinligging: Stroomstraat 8 (Ter Walle) - Plaats: 9968 Oosteeklo
Contactpersoon: Nick Hebberecht
GSM: 0498/26.20.13    
Email: nick.hebberecht@gmail.com


Ploegnaam: Gsi Zelzate
Stamnummer: 1025
   
Terreinligging: Westkade 68 - Plaats: 9060 Zelzate 
Contactpersoon: Forcellini Lauent
GSM: 0496/22.05.98
Email: forza10032009@hotmail.com​​​​​​​
​​​​​​​